Logo

se prodava niva na granica od urbanizacija

Број на оглас: 3755550 | Објавен на: 26.11.2020, 17:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 7000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


nivata se naodza na samata granica od urbanizacija so povrsina od 7000m2 na 100 metri ima struja voda asvalt za povise informacij javete se na 078-419-197


 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 robert

Потврден огласувач