Logo

Se izdava stan vo aerodrom kaj vero

Број на оглас: 3755665 | Објавен на: 23.11.2020, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 65 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1983

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: Bul. Jane Sandanski 109

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam trosoben namesten stan 65m2.
Odlicna lokacija vo Aerodrom kaj Capitol Mall.
Gradsko parno, TV, masina za perenje, frizider, sporet, lift, 3 kat.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач