Logo

Chevrolet lacetti 1.4 E-TEC2 ben plin

Број на оглас: 3755848 | Објавен на: 25.11.2020, 11:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Lacetti

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2021

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba sve smeneto so realni 190 000 plin a test folii a test reg pred 5 dena so celokupna servisna kniska

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач