1 / 1
Prodavam Niva - Delcevo (Dolni Bavci)
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.11.2020 19:33

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

894 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam dve parceli za 10 evra po m2:
-2840/1 (136m2)
-2839/1 (758m2)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
070383583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам