Logo

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2008

Број на оглас: 3756477 | Објавен на: 24.11.2020, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.350 €

3.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


❗️OPEL CORSA 1.3 CDTI 55KW-75KS ❗️
❗️2008 GODINA❗️

📞📞📞077-763-789📞📞📞
CENA : 3350€
❗️PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA❗️

OD OPREMA POSEDUVA:
❗️KOZEN VOLAN
❗️BORD KOMPJUTER
❗️SERVO VOLAN SO POSEDUVANJE
❗️ABS ❗️ESP
❗️EL. NA STAKLA
❗️EL. NA RETROVIZORI
❗️ZATEMNETI STAKLA FABRICNI
❗️SENZOR ZA DOZD
❗️CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
❗️2X ORGINALNI KLUCA
❗️190.000KM 100% REALNI
GARANCIJA KAJ NOTAR ZA KILOMETRI MOZE I PROVERKA KADE SAKATE

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Alen

Потврден огласувач