Logo

Prodavam zvucnici Electro Voice

Број на оглас: 3757095 | Објавен на: 27.11.2020, 21:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Prodavam trosistemski zvucnici Electro Voice 2x400 vati vo odlicna sostojba, za povekje informacii na tel 070426395 moze i viber ili wats ap

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Gocegoce

Потврден огласувач