Logo

GOLF 5 1.9 77kw 2007

Број на оглас: 3757326 | Објавен на: 06.11.2020, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 5 Tdi 1.9 77 kw 2007/08
A test folii
Greaci na sedishte
El stakla
El retrovizori
Navigacija gps
Airbek
Bord komjuter
Tempomat
Parking senzori
Aluminski felgi,4 zimski gumi
Kuka so A test se vo e vo sobrakajna
Redovno servisirana
Registrirana do 2021 Juli Mesec
cena 5300 evra

Odgovaram samo na mob
Admir: 077 576 456

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Admir