Logo

Hyundai Lantra 1.8 GLS BENZIN L/PLIN

Број на оглас: 3757508 | Објавен на: 26.11.2020, 22:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Lantra

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 99 kw / 135 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hyundai Lantra 1.8 GLS benzin/ plin,
2000 godina,287.000 km pominati,
Registrirana do Juni 2021 godina,
Smeneti rebrast kais,lamela i korpa komplet,smeneti plocki,rasplinjaca..
Telefon za KONTAKT 070 528 523 DZOKO

 Валандово

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач