Logo

Mitsubushi Grandis 2.0 TDI

Број на оглас: 3757511 | Објавен на: 26.11.2020, 22:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Grandis

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Мицубиши Грандис 2.0 ТДИ
-140 КС со 7 седишта
-2006 година,178.000 км
-има се од опрема
-направени голем сервис (сменет ребраст каиш комплет со затегачи водна пумпа, комплет уље со сите филтри) нема никакви дополнителни вложувања,добри гуми...
Регистрирана со зелен картон до Мај 2021 година

 Валандово

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач