Logo

Se prodava kuka vo gorna carsija Tetovo

Број на оглас: 3757535 | Објавен на: 26.11.2020, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 584 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 30 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 2017

Година на реновирање: 2020

Број на балкони: Тераса + 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: Braka Miladinovi

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Vredi da se vidi na lice mesto.

Kontakt broj >>> 076 734 163
Kontakt broj >>> 076 734 163
Kontakt broj >>> 076 734 163

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 N

Потврден огласувач