Logo

Lada Niva 1.7 2003 g

Број на оглас: 3757561 | Објавен на: 20.11.2020, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ladata e vo odlicna sostojba vredi da se vidi.
Sasho 075 342 664
Sasho 075 342 664
Sasho 075 342 664

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач