1 / 9
CITROEN 2.2HDI EXCLUZIVE
123.456 €
Цената не е фиксна
15.01.2021 09:26

Прилеп / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

98 kw / 133 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Redovno servisirano ispravno registrirano cela god.bez dopolnitelni vlozuvanja odlicen.
Koza klimatronik navigacija dvd cd sharzer shiber i mn. dr.za informaci javete se na tel.
078 242 563
078242563
078242563
mozna zamena za pomalo vozilo ..pozdrav...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070259141
Испрати Е-маил до огласувачот