Logo

Huawei P30 kako nov, za keš ekstra cena...

Број на оглас: 3758085 | Објавен на: 25.11.2020, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Huawei P30

Боја: Multicoloured

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 €

320 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e socuvan kako nov, sleduva so original polnac i slusalki...

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Samsung

Потврден огласувач