Logo

VW POLO 1.6tdi 2010g

Број на оглас: 3758417 | Објавен на: 24.11.2020, 21:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam vw polo 1.6tdi vo perfekna sostojba 2010god na proizvodstvo so plateni site davachki I izvaden tif za Registracija
“”El na prozori
“” klimatronik
“”Al bandaz so dobri gumi
“”El na retrovizori
“” multifunkcionalen volan
Itn itn
Kontakt///077715908
///070466833

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач