Logo

Bokserska vrekja ne koristena

Број на оглас: 3758486 | Објавен на: 02.12.2020, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vrekja profi so pesok polneta i sunger okolu. teska e 35kg.

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Мирко

Потврден огласувач