Logo

SEAT LEON 2.0 TDI FACE LIFT 2010GOD

Број на оглас: 3758591 | Објавен на: 22.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Leon 2.0 TDI, 6 brzini, proizveden 2010god.
Uvezen od italija PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
FULL oprema, 2 kluca, novi gumi, TEMPOMAT, maleni, komandi na volan, aux, usb, SERVISNA KNISKA. 100% ORIGINALNI KILOMETRI.
VOZILOTO NIKOGAS NEE UDIRANO I E VO BESPREKORNA SOSTOJBA, SE FUNKCIONIRA DO KOPCE.

Огласи од: OSKAR AUTO ZLATE

OSKAR AUTO ZLATE

Гевгелија

Станете Премиум член

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

  OSKAR AUTO ZLATE

Потврден огласувач