Logo

Audi 80 1,9 tdi

Број на оглас: 3758717 | Објавен на: 22.11.2020, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 80

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 67 kw / 91 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ispravna sostojba, registrirana do 5 mesec 2021
Audi 1,9 tdi

Telefon za kontakt: 079 241 392

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Zarko

Потврден огласувач