Logo

Salomon Goretex br.36

Број на оглас: 3758720 | Објавен на: 22.11.2020, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Спортски чевли

Големина: 36

Боја: Кафена

Цена: 1.100 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Planinarski cevli Salomon Goretex br.36 solidno socuvani malce noseni.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 spase

Потврден огласувач