Logo

Se prodava delovi za opel vectra

Број на оглас: 3758837 | Објавен на: 23.11.2020, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi
Opel vectra b 2.0 DTI 16v
Godina 2000
Motor
Altenator
Alanseer
Bosh pumpa
Turbina
Sofer sajma
Amertizeri
Retrivizor
I drugi delovi

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Perparim

Потврден огласувач