Logo

Se prodava delovi za Vento

Број на оглас: 3758841 | Објавен на: 23.11.2020, 16:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava delovi za vento
TDI 90ps

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Perparim

Потврден огласувач