Logo

BMW 320d

Број на оглас: 3758873 | Објавен на: 27.11.2020, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320d 163ks vo odlicna sostojba
Koženi sedista
Gumi zimski SAVA hp2
BEZ ZAMENI!!!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Gorgi

Потврден огласувач