Logo

Pumpa za gorivo Alfa 147 1.9jtd

Број на оглас: 3759085 | Објавен на: 25.11.2020, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: 147 1.9jtd 16v

Tип на делови: Гориво / пумпа

Цена: 1.800 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam komplet original Bosch pumpa za gorivo so plovak za Alfa 147 1.9jtd 16v 2005 god. Pasuva na poveke modeli na Alfa 147 1.9jtd bez razlika na godinata i kw na motor. Prakjam po kargo.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Денис

Потврден огласувач