Logo

I Phone 7 128GB Black Jet

Број на оглас: 3759130 | Објавен на: 22.11.2020, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: iphone 7

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 9.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Опис:
➤Телефонот е солидно сочуван
➤Прима сите картички
➤Нова батерија Health 100%
Fingerprint работи!!!

Додатоци:
➤Кутија
➤Полнач

Конфигурации:
➤12.0MP задна камера
➤7.0МP предна камера
➤2.0GB Рам
➤Дисплеј 4.7инчен
➤Внатрешна меморија 128GB
➤Процесор Quad-core 2.34 GHz Hurricane
➤iOS 14.2

➤Достава вршиме низ цела Македонија со опција преглед и тест на телефонот пред да го платите

❌Замени не правиме

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Мобилни Телефони

Потврден огласувач