Logo

SE PRODAVA OPEL ANTARA 4X4 COSMO VERZIJA

Број на оглас: 3759132 | Објавен на: 26.11.2020, 17:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Antara

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto evo besprekorna sostojba redovno servisirano poseduva servisna kniska smenet set rebrast i zatezaci ,od oprema poseduva klima tempomat siber bi xenon koza greaci nasedista i dr.novi gumi nov akumulator.bez dodatni vlozuvanja.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 dusko

Потврден огласувач