Logo

Trafika/kioks

Број на оглас: 3759232 | Објавен на: 23.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 8 m²

Греење: Струја

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Trafika e renovirana spremana za rabota moze da posluzi i za nekoja cuvarnica

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач