Logo

ADIDAS

Број на оглас: 3759273 | Објавен на: 22.11.2020, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 38

Боја: Бела

Цена: 2.800 МКД

3.300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat NOVI, voopsto ne noseni zenski patiki Adidas GRAND COURT, broj 38.5 (se prodavaat zaradi pogrešen broj).

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач