Logo

JOCO SOLUTION-SERVICE

Број на оглас: 3759518 | Објавен на: 22.11.2020, 17:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Јоцо Солутион ви нуди секакво решение за наведените услуги на сликите. Кои пред се сакаме задоволни клиенти услужени со професионалност и квалитет.
-За повеќе информации контактирајте не на :
📞076 46 23 23
📞076 25 30 40
Или посетете не:
📍Довлеџик б.б спроти бензиска пумпа лукоил на излез за Ресен-Охрид.
🕘Работно време од понеделник до сабота од 9:00-17:00 часот.

Огласи од: Joco Solution

Joco Solution

Dovedzik 245
Битола

Станете Премиум член

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 jove (претпријатие)

Потврден огласувач