Logo

SUZUKI VITARA 1.6 16v

Број на оглас: 3759859 | Објавен на: 23.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Vitara

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2021

Сила на моторот: 112 kw / 152 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo besprekorna sostojba registrirana cela godina

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач