Logo

Машина за сушење алишта Беко

Број на оглас: 3760140 | Објавен на: 25.11.2020, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

12.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Се продава малку користена современа машина за сушење на алишта марка Беко, зачувана, во одлична работна состојба, 5 години стара

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Toдор Манев

Потврден огласувач