Logo

Smart Fortwo 0.6 avtomatik klima

Број на оглас: 3760204 | Објавен на: 23.11.2020, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Smart

Модел: ForTwo

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Smart Fortwo 0.6 avtomatik tiptronic
Klima
El. na prozori
Centralna
Servis napraven komplet
Registrirana do 10.09.2021

Bez zameni

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач