Logo

Изнајмување на станбен простор-куќа во населба Камник

Број на оглас: 3760370 | Објавен на: 09.11.2020, 20:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 50 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Јужноморавски Бригади 3/8 Камник

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува станбен простор (куќа) со дворно место,на мирна локација од први декември.Полунаместен.
Контакт:078305600

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач