Logo

Prodavam suvi daski drvo bel bor gragja

Број на оглас: 3760566 | Објавен на: 21.11.2020, 23:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Prodavam epten suv materjal daski od bel bor.

Ve molam zvonete na 072212697

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Vancho

Потврден огласувач