Logo

Plac vo Berovo

Број на оглас: 3760567 | Објавен на: 21.11.2020, 23:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac vo Berovo za kukja 1000 m2

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Vancho

Потврден огласувач