Logo

FORD FiESTA 1.4 TDCI

Број на оглас: 3760824 | Објавен на: 04.12.2020, 14:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FIESTA 1.4TDCI. Vo odlicna sostojba so realni kilometri i servisna kniska . Bez zamena inf 070 225 955 registrrana do 12.2021

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 baze

Потврден огласувач