1 / 7
Se izdava stan
250 €
Цената е фиксна
10.11.2020 14:25

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ilindenska 117

Stanot e vo noviot centar na 4 ti sprat,so ekstra pogled na gradot i e kompletno opremen.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

CARLI
Потврден огласувач
070800172
Испрати Е-маил до огласувачот