Logo

MERCEDES BANDAZI EXTRA SOCUVANI

Број на оглас: 3761062 | Објавен на: 01.12.2020, 17:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 7J

Дијаметар: 16

Дијаметар на дупка: Останато

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VOZENI 2 SEZONI BEZ GREBNATINKA

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Ice

Потврден огласувач