Logo

The North Face NOVA Triclimate jakna original USA

Број на оглас: 3761108 | Објавен на: 23.11.2020, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: L

Боја: Црвена

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


The North Face Nova jakna so etiketa
original kupena od USA
3 vo 1 Triclimate
nadvoresna jakna - crvena
vnatresna jakna - crna

070 705 684

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач