Logo

Prodavam Ford Galaxy na BG tablici

Број на оглас: 3761145 | Објавен на: 27.11.2020, 21:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ford Galaxy na BG tablici 1.9 dizel so ful oprema, greaci na sedista, temoomat, euro kuka za vlecenje, i se drugo od oprema,voziloto e vo odlicna sostojba, za povekje informacii na tel 070426395 moze i viber ili wats ap

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Gocegoce

Потврден огласувач