Logo

Prodavam Jaguar x-type executiv

Број на оглас: 3761201 | Објавен на: 28.11.2020, 16:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jaguar

Модел: X-Type

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam jaguar x-type 2005ta, vo dobra sostojba, motor i menjac super, kozen enterier, tehnicki ispraven, registriran do oktomvri 2021,karoseriski sitni zabeleski, cenata ne e fiksna. informacii na tel. 078 353928, viber,whatsapp, 004917630462339

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач