Logo

Sistem tomson

Број на оглас: 3761231 | Објавен на: 28.11.2020, 08:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €

70 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Sistemot e so orginalni zvucnici moze da se povrzat uste 2 zvucnika dekot raboti tunerot raboti cd treba da se ocisti laser inaku raboti so 5 cd e celo vreme e koristen na aux

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 hhhhh

Потврден огласувач