Logo

Kupuvam avtomobil do 5000 evra

Број на оглас: 3761399 | Објавен на: 24.11.2020, 11:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam avtomobil do 5000 evra
Registriran
Servisiran
Visoko nivo na oprema
Ponudi na viber 075 803 212

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач