Logo

iPhone 8G - 64GB

Број на оглас: 3761434 | Објавен на: 22.11.2020, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 8

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 266 €

270 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava apple iPhone 8-64GB, crna boja, solidno socuvan ful paket.

Cena: PRODADENO

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 B u f f y

Потврден огласувач