Logo

KYMCO

Број на оглас: 3761473 | Објавен на: 22.11.2020, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kymco

Вид: Спортски

Година: 2007

Модел: KYMCO

Километри: 30000

Цена: 111.111.111 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava KYMCO 125cc 4t 2007 god ispraven pali vozi so novi gumi continental i nov akomulator motorot e dobro socuvan so akrapovic auspuh.
Poveke info:
0038669687268~viber
0038669687268~viber
0038669687268~viber
0038669687268~viber
Moze i zamena

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Saso Markovski

Потврден огласувач