Logo

Машини за производство на маски

Број на оглас: 3761609 | Објавен на: 11.11.2020, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.900 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Продавам сет од три машини за производство на маски:
1,машина за виткање на маски
2,машина за лепење на маски
3,машина за фиксирање на филтер.
Цената на трите машини изнесува 2900euro со ддв

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 dusko

Потврден огласувач