Logo

Vrekja bokserska kvalitetna

Број на оглас: 3761638 | Објавен на: 02.12.2020, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Odlicna vrekja malku upotrebana kako nova e se gleda od slikite

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Мирко

Потврден огласувач