Logo

DAINESE 56

Број на оглас: 3761720 | Објавен на: 25.11.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Спортски

Година: 2017

Модел: DAINESE

Километри: 5000

Цена: 290 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM EDNODELNO ODELO DAINESE VELOSTER VO DOBRA SOSTOJBA...
GOLEMINA 56

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 MARJAN

Потврден огласувач