Logo

ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ Г2,Г3,Г4

Број на оглас: 3761852 | Објавен на: 26.11.2020, 07:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 6688 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


-СЕ ПРОДАВА УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ.
- НАМЕНЕТ ЗА ЛЕСНА ИНДУСТРИЈА Г2,Г3,Г4.
- ПЛАЦОТ ГРАНИЧИ СО АС-МАШИНИ ИНДУСТРИСКА ЗОНА С.МАРЕНА

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xl

Потврден огласувач