Logo

FORD MONDEO 2.0 TDCI extra cena za kesh

Број на оглас: 3761876 | Објавен на: 22.11.2020, 13:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Mondeo 2.0 TDCI
Titanium oprema
Bord komjuter
Greaci na sedista
Klimatronik
239.000 realni
Dva kluca
4 novi gumi
Nov akumulator
Kozen volan
Redovno servisirana
EXTRA CENA ZA KESH 2300 evra.
Cenata e fiksna

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Здравко

Потврден огласувач