Logo

Golf 5 2.0 tdi 140 ks

Број на оглас: 3762121 | Објавен на: 21.11.2020, 14:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

2.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2.0 tdi BKD motor 6 brzini
Nov zamaec , kozen enterier


Se prodava na delovi 078 622 096

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Zarko

Потврден огласувач