Logo

Рено 9 половни делови

Број на оглас: 3762181 | Објавен на: 23.11.2020, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: R 9

Година: 1982

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Делови за РЕНО 9 се што ви треба

 Ww

Потврден огласувач